O firmie

Chciałbyś zrealizować marzenie o własnym domku? Posiadasz kawałek własnej ziemi, jednak przeraża Cię wizja budowy obiektu mieszkalnego i kosztów tego przedsięwzięcia? Nie musisz rezygnować z własnych marzeń - nowe i używane domki holenderskie (domki angielskie) będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

 

Domki holenderskie doskonale zastępują przyczepy campingowe. Są gotowe do zamieszkania natychmiast - są przestronne, w pełni wyposażone (salon, sypialnia lub 2-3 sypialnie, kuchnia, łazienka) i umeblowane. Istnieje możliwość podłączenia wody, prądu, kanalizacji, gazu.  Holenderskie domki można zamieszkiwać zarówno od wczesnej wiosny do późnej jesieni, jak i całorocznie. Wszystkie domki przyczepy i domki stacjonarne zostały obudowane aluminiową blachą, pod którą znajduje się warstwa ocieplająca. Posiadają aluminiowe drzwi oraz plastikowe okna, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo.  Ponieważ jest to dom mobilny, bez trudu obiekt można ulokować w dowolnym miejscu - wskazanym przez odbiorcę.

 

Prowadzimy sprzedaż domków holenderskich (angielskich) na terenie woj. mazowieckiego. Oferujemy największy w Polsce asortyment domków mobilnych, a nasza oferta stale się powiększa.

 

W ofercie posiadamy nowe i używane domki holenderskie na każdą kieszeń - począwszy od skromnych obiektów po bogato wyposażone i luksusowe domki angielskie. Szeroki wybór - około 100 wersji domków mobilnych - zróżnicowanych pod względem powierzchni, wyposażenia, rozkładu pomieszczeń - pozwala na dostosowanie obiektu mieszkalnego do potrzeb i możliwości finansowych klientów - także osób niepełnosprawnych. Oferowane przez nas domki holenderskie można dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań, zgodnie z posiadaną koncepcją aranżacyjną. Dzięki temu każdy może zamieszkać w wymarzonym domku.  

 

Oferujemy wyłącznie tanie domki angielskie (domki holenderskie) w Warszawie. Skontaktuj się z nami i już dziś spełnij marzenia o własnym domku, który możesz ulokować gdzie tylko chcesz!